Najlepsze

5 kwiatów do ogrodu, które kwitną całe lato

Jeśli marzy Wam się ogród kwitnący przez całe lato - od połowy czerwca, aż do końca września, zapoznajcie się z pięciom roślinami, które zapewnią Wam piękny widok za oknem przez ten czas.

Galeria zdjęć: Najpiękniejsze kompozycje krzewów do ogrodu

Krzewy to rośliny wieloletnie, które mogą być ozdobą ogrodu niemal przez cały rok. Nawet te z zrzucające liście na zimę będą go dekorować barwnymi łodygami gdy spadnie śnieg. Oto najpiękniejsze kompozycje krzewów do ogrodu, z których warto wziąć przykład.

Boskie kompozycje kamieni i sukulentów w ogrodzie. Padniesz z wrażenia!

Boskie kompozycje, którymi będziecie zachwyceni!

Architektura krajobrazu: Jak fajnie urządzić duży ogród?

Zastanawiasz się czy aranżacja dużego ogrodu jest trudna i jak fajnie go urządzić? Mając tak duży obszar pierwszym zadaniem powinno być podzielenie go na odpowiednie strefy np. użytkową, wypoczynkową, czy ozdobną.  Teraz zdecydowanie łatwiej będzie Ci przystąpić do robienia pięknych nasadzeń.

5 kwiatów do ogrodu, które odstraszają komary

Letnie czy wiosenne wieczory miło jest spędzać we własnym ogrodzie – w towarzystwie przyjaciół i rodziny, we dwoje, bądź relaksując się spokojnie w samotności. Niekiedy możemy to robić bez żadnych zakłóceń, jednak o wiele częściej zdarza się, że insekty skutecznie utrudniają nam życie i odpoczynek. Istnieje jednak sposób, by się przed nimi bronić i to zupełnie naturalnie – są takie kwiaty, które potrafią odstraszać owady! Warto je więc mieć w swoim ogrodzie! O jakich roślinach mowa?

Cudne huśtawki do ogrodu zamiast ławek. Co Ty na to?

Co powiesz na to, aby zamiast tradycyjnej ławki postawić huśtawkę? Umieść ją w takim miejscu, aby mieć ładny widok na ogród i relaksuj się. Poniżej najlepsze pomysły z bajecznych ogrodów.

Krzewy ozdobne kwitnące latem , które w szybkim tempie ozdobią Twój ogród

Jeśli nie lubisz pracy przy pielęgnacji kwiatów, a marzysz o mocnym efekcie kolorystycznym w ogrodzie, to postaw na krzewy kwitnące latem. Nie musisz projektować kosztownych nasadzeń, wystarczy kilka krzewów, a Twój ogród ożywi się ferią kolorów.

12 pomysłów na fenomenalne wykorzystanie kamieni w ogrodzie

Kamienie w ogrodzie? Oczywiście! Zrób niskim kosztem zjawiskową dekorację do ogrodu z kamieni!